قوانین سرویس دهی

شرایط سرویس دهی

کلیه کاربران جم هاست و کلیه اشخاصی که با جم هاست همکاری میکنند پس از تهیه هر یک از سرویس های جم هاست ، موظف به رعایت کامل شرایط و قوانین تعیین شده توسط جم هاست می باشند. قوانین جم هاست در ۹ فصل تنظیم شده است و کاربران موظف به رعایت هر ۹ فصل می باشند . این قوانین ممکن است در زمان های مختلف تکمیل گردد ، لذا از مشتریان خواهشمندیم به صورت مداوم این قوانین را مطالعه نمایند .(درصورت تعیین فصل جدید برای محصولات جدید اطلاع داده میشود.)

قوانین و سیاست های کلی :

• در تدوین قوانین و سیاست های جم هاست ، رعایت حقوق طرفین مورد توجه قرار گرفته است .

•حیطه عمده فعالیت های جم هاست ، کشور ایران بوده و جم هاست تابع تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و به الطبع خدمات رسانی آن نیز تنها به پذیرندگانی می باشد که قوانین کشور را رعایت می نمایند .

•کاربرانی که بعد از عضویت ، قوانین جم هاست را نقض نمایند ، کاربر خاطی محسوب شده و حساب کاربری آنها مسدود خواهد شد .

•جم هاست متعهد می گردد که ارائه مدارک و اطلاعات کاربران به مراجع قانونی تنها از طریق ارائه حکم قضایی انجام خواهد گرفت . همچنین قابل ذکر است که جم هاست در صورت صلاحدید ، مجاز به ارائه مدارک و اطلاعات کاربران خاطی به مراجع قانونی ذیصلاح می باشد .

•مشتری موظف است هنگام ثبت نام از مشخصات واقعی (حقیقی) استفاده کند.(درصورتی که جم هاست متوجه شود کاربر با هویت تقلبی ثیت نام نموده می تواند سرویس کاربر خاطی را مسدود نماید) .

•هر کاربر تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری در جم هاست خواهد بود .

•جم هاست فقط و فقط به کاربرانی که به سن قانونی ۱۸ سال رسیده باشند خدمات ارائه می نماید .

•هر گونه تهمت ، افترا ، تشویش اذهان عمومی برعلیه جم هاست نقض قانون حساب شده و به شدت از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد و جم هاست در این مورد کوتاه نخواهد آمد .

•با هرگونه توهین به کارمندان و نحوه سرویس دهی جم هاست شدیدا” برخورد و سرویس شخص توهین کننده مسدود خواهد شد.

فصل اول : تعاریف

۱٫۱-مشترک : به شخصی حقیقی یا حقوقی که با ثبت نام در مرکز کاربران و نسبت به پرداخت هزینه اقدام می نماید .

۱٫۲-سرویس : هر یک از خدمات مجازی ، حقیقی ، طراحی ، برنامه نویسی و فضای قابل اجاره

۱٫۳-مرکز کاربران : آدرسی که در آن مشترک می تواند از آخرین وضعیت سرویس های خود و نیز ارائه درخواست های پشتیبانی استفاده کند .

۱٫۴-تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها و محدودیت ها و قیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.

۱٫۵-Spam (هرزنامه) : ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده نامه رضایت داشته باشد .

۱٫۶-منابع RAM: میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که بازدید کنندگان آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان حافظه اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .

۱٫۷-منابع CPU: میزان استفاده ازپردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدارسرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها واجرای کدهای دینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سروربه صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان پردازنده اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .

فصل دوم : قوانین مرتبط با هاست های پرسرعت

۲٫۱-استفاده از هاست اشتراکی به عنوان فایل هاستینگ و دانلود و چت ممنوع می باشد .

۲٫۲-استفاده از اسکریپت های مخرب و نا متعارف که به سرور و سایر سایت های مشتریان آسیب می رساند ممنوع می باشد .

۲٫۳-استفاده از اسکریپت هایی که بیش از اندازه از منابع سرور استفاده می کنند مانند لیچ و غیره ممنوع می باشد .

۲٫۴-ارسال ایمیل به قصد : تبلیغات , مزاحمت , بالک و خلاف قوانین کشور ارسال نماید ممنوع می باشد اکانت او به صورت کامل پاک خواهد شد . برای هر دامین محدودیت ارسال ۲۴۰۰ ایمیل در روز(۱۰۰عدد در یک ساعت) وجود دارد , اگر چنانچه کاربری بیش تر از این حد مجاز ایمیل ارسال کند سیستم به طور خودکار اجازه خروج ایمیلی دیگر را به کاربر نمیدهد .

۲٫۵- استفاده محدود از امکانات سرویس : مشتری محدود به میزان استفاده از امکانات مشخص شده ( مانند میزان پهنای باند ، میزان فضا ، تعداد ایمیل ، تعداد ساب دومین و … ) در سرویس خریداری شده می باشد و در صورت مصرف بیش از حد مجاز تعیین شده ، سرویس بحالت تعلیق در آمده و مشتری مجبور است که سرویس خود را ارتقا دهد .

۲٫۶-سرویسهای میزبانی بعد از ۳ روز در صورت عدم پرداخت معلق خواهد شد

۲٫۷-سرویس های میزبانی در صورتی که از تاریخ تمدید آنها ۲۰روز گذشته باشد و کاربر نصب به تمدید اقدام نکند کلیه فایلهای آن سرور پاک می شود.

۲٫۸-میزبان داده جم هاست تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته وشرکت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

فصل سوم : قوانین مرتبط با هاست های پربازدید

۳٫۱- استفاده از سرویس برای ارسال اتک به دیگر سرور ها یا سرویس ها اکیدا ممنوع می باشد و با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد.

۳٫۲-استفاده از این سرویس ها به عنوان هاست دانلود یا ارسال ایمیل تبلیغاتی اکیدا ممنوع می باشد و سرویس بسته خواهد شد.

فصل چهارم : قوانین مخصوص نمایندگان

۴٫۱-نماینده ها موظف به رعایت قوانین هاست های اشتراکی ‏می باشند.در صورت عدم رعایت قوانین مدیر سرور این اجازه را دارد اکانت های ‏مشتریان را بدون اطلاع قبلی ساسپند نمایند.نماینده می تواند در پنل نمایندگی دلیل ‏ساسپند شدن اکانت مشتری را مشاهده نماید.‏

۴٫۲-اتمام سرویس نمایندگی : تا ۷ روز مشتری فرصت دارد از تاریخ انقضای هاست ، اقدام به تمدید آن نماید و پس از آن کلیه اطلاعات پاک خواهد شد .

۴٫۳- جم هاست هیچ گونه مسئولیتی در مورد پشتیبانی زیر مجموعه های نماینده ندارد و پشتیبا نی آنها بر عهده نماینده می باشد .

۴٫۴- جم هاست اجازه دارد در صورتی که هر ی از سایت ها زیر مجومعه نماینده تخلف مانند اسپم استفاده بیش از حد از منابع ، لیچ و… انجام دهد سرویس وی را مسدود نماید.

فصل پنجم : قوانین ثبت دومین بین المللی و ملی

۵٫۱ – از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد . )لازم به ذکر است که برای جلوگیری از انتقال دامنه میتوانید از طریق کنترل پنل خود وضعیت دامنه را به حالت قفل (Registrar Lock) در آورید.)

۵٫۲ – مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمیباشد.

۵٫۳ – برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

۵٫۴ – مشتری موظف است هنگام سفارش دامنه های ملی از نیک هندل صحیح و مطعلق به خود استفاده کند و جم هاست مسئولیتی جهت اثبات و صحت آن ندارد

۵٫۵ – مشتری هنگام سفارش دامنه ملی شناسه های مجاز رو باید خودم و نمایندگان انتخاب نموده باشد در غیر این صورت در صورتی که پس از گذشت ۴۸ساعت اقدام به انتخاب شناسه صحیح نکند دامنه لغو و هزینه آن بازگشت نمیخورد.

۵٫۶ – جم هاست مسئولیتی در قبال تایید یا تایید نشدن دامنه انتخابی ندارد .

فصل ششم : قوانین مربوط به طراحی

۶٫۱ – در کلیه سفارشات طراحی برای آغاز کار ۷۰% از هرینه کل پروژه دریافت می گردد.

۶٫۲ – کلیه مشتریانی که سفارش طراحی قالب داده باشند باید کپی رایت مربوط به جم هاست (عبارت طراحی شده توسط: جم هاست ) را بدون تغییر و یا دستکاری حفظ نمایند

۶٫۳ – در صورت تمایل به حذف کپی رایت می بایست ۳۰% هزینه مازاد بر وجه طراحی جهت حذف کپی رایت به واحد طراحی و توسعه جم هاست پرداخت نمایند.

۶٫۴ – جم هاست مسئولیتی در قبال ادیت رایگان محصولات ندارد .

۶٫۵ – جم هاست این اجازه را دارد که در صورتی که مشتری کپی رایت جم هاست را حذف یا ادیت نمود محصول وی را برای فروش یا به صورت رایگان قرار داهد.

۶٫۶ – هزینه طراحی سفارشی که در فاکتور به مشتری ارائه میگردد معتبر می باشد و هزینه ارائه شده اولیه تنها هزینه براوردی پروژه می باشد .

۶٫۶ – جم هاست مسئولیتی در قبال عدم هماهنگی قالب با نسخه جدیدتر CMS یا افزونه های احتمالی ندارد .

۶٫۷ – جم هاست مسئولیتی در قبال بهم ریختگی قالب به دلیل دستکاری های ناشیانه یا نصب پلاگین ها ندارد .

۶٫۸ – جم هاست مسئولیتی در قبال آموزش کار با قالب ، سایت و… یا انتقال مطالب و ویرایش مطالب ندارد .

فصل هفتم : قوانین مربوط به بازگشت هزینه

۷٫۱-عودت مبلغ تا ۷ روز امکان پذیر میباشد و این عودت تنها در شرایط زیر و با کسر کارمزد انتقال امکان پذیر می باشد:

الف )داون بودن سرور برای مدت بیش از ۸ ساعت.

ب )پایین بودن سرعت سرور از سرعت استاندارد جهانی تعیین شده

ج ) وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع ان نباشد(غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد)

۷٫۲-مدت زمان بازگشت هزینه از ۲۴ساعت تا ۷۲ساعت متغیر می باشد پس قبل از ۷۲ساعت مجدد درخواست ننمائید.

۷٫۳-مشتری موظف است که قبل از کنسل کردن سرویس خود ، کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را بردارد . چون به محض کنسل نمودن سرویس ، سرویس مشتری حذف خواهد شد

۷٫۴- * بازگشت هزینه فقط شامل سرویس میزبانی وب میباشد و سرویس های نمایندگی ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی ،دامین را شامل نمی شود .

۷٫۵ – ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

۷٫۶ – برگشت پول با درخواست کتبی مالک می باشد که میبایست تصویر کارت ملی را به همراه درخواست کتبی به جم هاست ایمیل نمایند تا پس از تطابق با مشخصات کاربری عودت انجام شود. لازم به ذکر هست درصورت استفاده از نام های مستعار و عدم تطابق آن با کارت شناسایی ارائه شده هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد.

فصل هشتم : قوانین مربوط به نسخه پشتیبان

۸٫۱- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۸٫۲ – مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد

۸٫۳- شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه از فایلهای خریداران بصورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا ۱ ماه و حداکثر تا ۳ ماه پس از منقضی شدن سرویس کاربر نگهداری خواهد شد.
۸٫۴ – تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود

فصل نهم : قوانین مربوط به ریستور بک آپ

ه دلیل افزایش درخواست های نمایندگان عزیز مبنی بر بازیابی اکانت های مختلف، لازم است به چند نکته زیر در ارسال درخواست بازیابی اکانت توجه فرمایید:

۹٫۱- تنها بک آپ هایی که به طور مستقیم توسط سی پنل گرفته شده اند بازیابی می شوند (یعنی فول بک آپ سی پنل)

۹٫۲ – هرگز نام فول بک آپ سی پنل را تغییر ندهید.

۹٫۳- در حال حاضر جم هاست بک آپ های کنترل پنل های دیگر مانند دایرکت ادمین را انجام نمیدهد و این انتقال بر عهده کاربر /مشتری می باشد.

۹٫۴ – انتقال سایت ها چه مشتریان و چه نمایندگان محترم جم هاست تنها در ساعات اوج خلوتی سرور انجام می پذیرد .

۹٫۵ – زمان انتقال بک آپ یا سایت شما بسته به حجم اشغال شده هاست شما متفاوت است لطفا صبر کنید تا از طرف تیم پشتیبانی به درخواست شما پاسخویی داده شود و از درخواست ها متعدد جلوگیری نمائید .

توجه مهم یک : درصورتی که کاربران و مشتریان محترم جم هاست قوانین مربوط به انتقال را رعایت ننمایند تیکت آن ها بدون اطلاعیه بسته میشود و درخواست آنها انجام نمیشود

توجه مهم دو : هر کاربر در ماه تنها میتواند ۳بار درخواست ریستور بک آپ نماید و اگر بیش تر از این شود ملزم به پرداخت هزینه می باشد.

درباره جم هاست

جم هاست همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویسها و رضایت کاربران به کار می گیرد. سرمایه گذاری جم هاست بر روی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند. شما با انتخاب جم هاست به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، جم هاست راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای جم هاست توسط استودیو نوا

هاست

هاست دانلود

نمایندگی هاست

سرور مجازی

سرور نیمه اختصاصی

ثبت دامنه ملی

ثبت دامنه بین المللی